www.handicapzn.cz//home page
HandicapZn

Audio technika

Navštivte náš E-shop
  • Kompletní pozáruční opravy sluchadel závěsných a digitálních
  • Prodej veškerého příslušenství ke sluchadlům
  • Záruční opravy formou zásilkové služby
  • Mechanické čištění
  • Základní diagnostika
  • Nabídka signalizačních systémů
AUDIOPORT A 200
 
Cena: 5.690.- Kč

Audioport A 200 je kompenzační pomůcka, která Vám pomáhá lépe slyšet a Vašemu okolí lépe se s Vámi dorozumět. Přístroj se skládá z vysoce kvalitního stereofonního zesilovače s mikrofony umístěnými v blízkosti uší na otoskopických sluchátkách. Je určen pro osoby se slabším a středním sluchovým postižením. Zejména je vhodný pro příležitostné použití, např. u lékaře, na úřadě, v divadle, na koncertě, v kině a osvědčil se i při rodinných setkáních a oslavách.

SET 830 TV
 
Cena: 5.350.- Kč

Souprava SET 830 TV je bezdrátové zařízení pro přenos zvuku pomocí infračerveného světla a umožňuje poslech rozhlasového i televizního přístroje, případně jiného zdroje zvuku. Zařízení umožňuje volný pohyb po místnosti, ve které je umístěno.

SET 900
 
Cena: 6.990.- Kč

SET 900 je bezdrátová naslouchací infra souprava a současně mobilní zvukový zesilovač v jednom. Přístroj umožňuje uživateli poslouchat v domácím prostředí hudbu nebo TV přijímač, aniž by rušil hlasitým poslechem své okolí. Samostatná sluchátka - přijímač také poskytují při návštěvě divadla nebo koncertního sálu komfortní poslech zvuku. Dva spínatelné mikrofony na přijímači zesilují hlas osoby, se kterou hovoříte. Řeč je srozumitelnější a komunikace jednodušší.

ZÁBLESKOVÉ SYSTÉMY LISA
 
Cena: kompletní nabídka na poptávku

Blesková lampa pro příjem signálů od vysílačů Lisa RF. Přijaté signály jsou oznamovány bílým blikáním. Zároveň se rozsvítá LED diody u příslušného signálu. Lampa má také akustický alarm, který může být vypnut.

VÍCEÚČELOVÝ KOMUNIKÁTOR
 
Cena: 4.200.- Kč

Crescendo 50 je univerzální zesilovač zvuku. Mikrofon přijímá zvuky z okolí. Použitím regulátorů si u zvuku můžete nastavit potřebnou hlasitost a balanci tónu (výšky/hloubky). Tento upravený zvuk je dodávám do uší pomocí otevřených sluchátek (součást balení). Lze doobjednat i další typy sluchátek - přímo do uší, přes uši atd. Již nebudete mít problém rozumět řeči kolem Vás, uslyšíte výborně televizi, rádio a ostatní audio zdroje. Také jednání na různých úřadech je s tímto komunikátorem mnohem snadnější.

ZÁBLESKOVÝ BUDÍK TIME FLASH
 
Cena: 3.600.- Kč

Silné záblesky
Akustický alarm
Opakované buzení
Dva různé typy alarmu
Analogový quartz mechanismus s vteřinovou ručičkou
Možnost připojení signalizačních modulů a vibračního polštářku

BUDÍK VC - 1
 
Cena: 2.700.- Kč

Automatické řízení času (letní/zimní), tichý chod - vteřinová ručička v pohybu (netiká), oddělené nastavování času a alarmu, analogový číselník, opakované buzení, automatické osvětlení číselníku, zesilující vyzvánění, dodáváno s vibračním polštářkem, podporuje signalizační moduly.

Signalizační systémy

Zajišťujeme kompletní nabídku, dodávku a montáž signalizačních systémů ve spolupráci s firmou KOMPONE Brno na každý specifický požadavek zákazníka. Dostupný systém zapojení zde.
Copyright © HandicapZN / 2012 Vyrobil WEBdesign Znojman