www.handicapzn.cz//home page
HandicapZn

Zdravá chůze - ortopedické vložky

Navštivte náš E-shop

Z naší široké nabídky vybíráme základní typy dodávaných ortopedických vložek.
V obrázkové příloze naleznete další výběr dodávaných výrobků pro správnou korekci zdravého a optimálního pohybu při chůzi.

Ceny jednotlivých výrobků na dotaz.


052   VLOŽKY ORTOPEDICKÉ PÁNSKÉ A DÁMSKÉ
 

Základ vložky z měkkého a pružného KORKFANTU anatomicky podepírá obě klenby. Tvarován je pro užití v sériově vyráběné obuvi typu POLO-BOTKY s výškou podpatku do 4 cm. Překrytí usňovou stélkou zvyšuje jejich hygienické vlastnosti. Podprstová řasa a měkký polštářek v patě přispívají k pohodlné chůzi.


032   VLOŽKY SKELET 3/4 PÁNSKÉ A DÁMSKÉ
 

Lehký a pevný SKELET tvořící vložku umožňuje plnit jejich funkci při mini-málním objemu. Měkké latexové srdíčko, latexová podložka v patě a měkká ovčí useň maximálně zpříjemňují chůzi. Určeny jsou především do sériově vyráběné obuvi typu LODIČKA s výškou podpatku do 6 cm. 3/4 provedení lze použít i v obuvi s otevřenou špičkou. 2x samolepící fólie brání posunu vložky.


044   VLOŽKY ORTOPEDICKÉ DĚTSKÉ
 

Podpora podélné klenby nožní a vyrovnání osového postavení dolní končetiny. Vložka se zvýšeným vnitřním okrajem v patě pomůže vyrovnat dolní končetiny do správného osového postavení, podepře podélnou klenbu a zajistí stabilitu uložením paty do anatomicky tvarovaného lůžka. Vložka je tvořena korkfantovým výliskem překrytým usňovou stélkou. Korkfant - směs lehké pryže a drceného korku vytváří dostatečně pevnou podporu.


001   VLOŽKY SKELET DĚTSKÉ
 

Zvýšení pod podélnou klenbou a lůžko pro patu působí příznivě na správný postoj dětské nohy. Omyvatelná krycí stélka.


055   VLOŽKY SKELET ANTIBACTERIAL
 

Pevný skelet umožňuje plnit funkci vložek při minimálním objemu. Materiál Arneplant svojí vysokou savostí řeší potivost nohou. Vhodné do uzavřené obuvi s výškou podpatku do 6 cm. Vlhké vložky vyjměte z obuvi a nechte proschnout při pokojové teplotě. Omyvatelné. Mikroporózní vrstva s nanočásticemi zajišťuje absorpci značného objemu tekutin v rekordním čase a řeší tak problém pocení nohou. Vydrží 6 × déle suché než vložky z ostatních podobných materiálů. Aktivní karbon omezuje šíření nežádoucích bakterií. Antistatické.


042   VLOŽKY SKELET EVA
 

Vložky se používají při léčbě podélného a příčného plochonoží nebo jako prevence při nadměrné zátěži nohou. Maximální účinek je dosažen v obuvi s pevnou, uzavřenou patou a výškou podpatku do 4 cm. Povrch z kopolymeru Alveolux je oblíbený pro svoji měkkost a omyvatelnost. Perforace krycí stélky odvádí případný pot a zvyšuje cirkulaci vzduchu v obuvi.


059   VLOŽKY SE SRDÍČKEM A KLENBOU
 

Respektují podélnou a příčnou klenbu nožní, podélnou a příčnou klenbu nožní, vhodné do užších typů obuvi, minimální zmenšení vnitřního prostoru obuvi, měkký latex a přírodní useň zvyšují komfort obutí, celoplošná samolepicí fólie zajistí kvalitní připevnění v obuvi.


007   VLOŽKY CARBONE
 

Tvarování vložky zajišťuje latexový odlitek. Ten vytváří v patní části lůžko pro uložení paty, dále přechází v mírnou podporu podélné klenby a v přední části je srdíčko. Tento základ vložky překrývá latexová stélka obsahující aktivní uhlík s absorbčními schopnostmi. Pro zvýšení hygienických vlastností je tato vrstva navíc laminována bavlněným textilem. Používají se v obuvi s nedostatečným vnitřním tvarováním a pro zvýšení komfortu chůze.Ortopedické vložky

NENAŠLI JSTE CO JSTE HLEDALI?   Pokračujte zdeCopyright © HandicapZN / 2012 Vyrobil WEBdesign Znojman